Stylová lněná přírodní taška zdarma ke každé objednávce!

Získejte 10% slevu a limitovanou přírodní tašku jako dárek zdarma! Přírodní barva tašky a lotosová nášivka ve dvou barvách - tyrkysová a fialová - jsou vybírány podle zvolené barvy setu. Pokud byste chtěli tašku v druhé barvě, uveďte to prosím do poznámky u vaší objednávky. Akce potrvá do 10.7.2024. Doprava zdarma po CZ/SK!

Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Jak používat Pranamat ECO

6 kroků ke zdraví a dobré náladě

Zabere to pouhých 20 minut, než pocítíte pozitivní změny vaší tělesné a duševní pohody. Klíčem je důslednost. Pojďme na to!

Při první masáži s Pranamat ECO® je pocit opravdu nezapomenutelný – vjem, který pocítíte, je intenzivní! Ale po několika okamžicích se po celém těle rozšíří příjemné teplo, napětí a nepohodlí mizí a můžete si vychutnat veškeré potěšení, které masáž přináší.

Masáž zad

Back massage

Doporučujeme začít s klasickou masáží zad s použitím sady Pranamat ECO®. Uleví od bolesti a dalších nepříjemných pocitů a zároveň pomůže minimalizovat stres a zlepšit vaši náladu. Masážní set Pranamat ECO® umístěte na postel, pohovku nebo podlahu. Lehněte tak, abyste měli polštář pod hlavou, krkem a rameny, zatímco podložka Pranamat ECO® pokrývá celá záda.

Back massage

Připadají vám masážní lotosy příliš ostré? Oblečte si na masáž tenké tričko. Jakmile si na ten pocit zvyknete, zkuste postupně vyhrnovat tričko a odhalovat záda. Pro masáž nohou si můžete obléct tenké ponožky a pro masáž stehen legíny.

Masáž spodní části zad

Lower Back massage

Podložku umístěte na podlahu nebo na postel. Na podložku umístěte polštář. Vysvlékněte si košili nebo tričko a pozvolna si lehněte, aby se polštář přizpůsobil zakřivení vašich zad.

Lower back massage

Pokud ještě nemáte polštář Pranamat ECO®, můžete pod rohožku umístit zabalený ručník. Nebo můžete ohnout nohy a přitáhnout je k hrudi. To vám pomůže pevněji přitisknout záda k podložce.

Masáž krku

Neck massage

Sníte o někom, kdo vám bude pravidelně masírovat krk a ramena? S polštářem Pranamat ECO® je masáž krku možná kdykoliv. Jednoduše umístěte polštář pod šíji tak, aby spodní část polštáře dosahovala pod horní části v oblasti ramen. Abyste pocítili zlepšení, budete potřebovat pouze 20 minut masáže krku denně. Polštář a mini podložka Pranamat ECO® jsou poměrně snadno přenosné a můžete si je jednoduše vzít s sebou do práce nebo na dovolenou.

Masáž bříška

Tummy massage

Pranamat ECO můžete použít také na bříško. Tento typ masáže podporuje doplňkový průtok krve do pokožky, což ji pomáhá udržet napnutou. Také pomáhá omezit křeče a nadýmání. Budete potřebovat pouze 5–15 minut denně. Během masáže můžete poslouchat hudbu nebo být na internetu.

Tummy massage

Masáž dlaní a nohou

Palm and foot massage

Už jste našim lotosovým hrotům propadli? Chápeme to. Masáž nohou může zvýšit vaši energetickou hladinu během několika minut. Doporučujeme to vyzkoušet ráno. Můžete si sednout na židli a položit si mini podložku Pranamat ECO® na podlahu. Poté jemně zatlačte nohy do lotosů. Na svém Pranamat ECO® můžete také jednoduše stát. 5 minut stačí pro zvýšení energie a zbavení se stresu. Napoprvé mnozí preferují masáž nohou s ponožkami. Masáž rukou, kdykoliv potřebujete mentální reset, provedete jednoduše zatlačením dlaní do vaší podložky Pranamat ECO®. Mnoho lidí má mini podložku vedle počítače, takže mohou zmírnit stres, kdykoli cítí potřebu.

Palm and foot massage

Masáž pro tonizaci pokožky

Massage for toning the skin

Pranamat ECO® lze použít pro tonizaci pokožky na stehnech, zadečku i jinde! Nejdůležitější je nalézt pohodlnou pozici. Čtěte si nebo používejte svůj telefon, aby vám čas ubíhal rychleji. Mnoho našich zákazníků takto používá Pranamat ECO® po tréninku. Dejte si sprchu a natáhněte si nohy na podložce. Polštář můžete uložit pod kolena, abyste měli lepší oporu a kontakt. Dopřejte si 15minutovou masáž.

Massage for toning the skin

Pranamat ECO® vám vydrží mnoho let

Pranamat ECO durerà per molti anni

Všeobecné podmínky použití

Masážní set Pranamat ECO® je vyroben ručně z nejkvalitnějších udržitelných materiálů certifikovaných EU a pokud je používána správně, vydrží velmi dlouho. Je chráněná pětiletou zárukou:

  • Pranamat ECO® uchovávejte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla.
  • Obal perte v ruce ve studené vodě. Nejprve odstraňte vnitřní plnivo, které se nesmí namočit.
  • K očištění lotosů použijte měkký kartáč. Můžete použít jakýkoli čisticí nebo dezinfekční prostředek šetrný k životnímu prostředí.
  • Aby nedošlo k poškození lotosů, neukládejte svůj masážní set s hroty směřujícími k tvrdému povrchu, nepokládejte na něj těžké předměty, nestoupejte na podložku ani polštář v botách a nesedejte na Pranamat ECO® v džínách nebo oblečení vyrobeném z husté tkaniny.

Pranamat ECO® se snadno stane součástí vašeho životního stylu a zlepší kvalitu vašeho života

Získejte svůj PRANAMAT ECO