Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

JE TO NAŠÍM POSLÁNÍM

Pranamat ECO si dal za cíl dostat požitek z akupresurní masáže do každé domácnosti.

Jako průkopníci moderního akupresurního masážního hnutí jsme potěšeni, že naši zákazníci mohou těžit z dovedností a know-how, které jsme nashromáždili za více než deset let

Založeno v roce
2009
Členů týmu
110
Pranamat ECO
používají lidé
> 130
zemi
Počet prodaných
kusů
> 2M
Spokojení
zákazníci

ZAČÁTKY Pranamat ECO®

Pranamat ECO je rodinná značka, založená v roce 2009 v severní Evropě. Věříme, že můžeme dosáhnout udržitelného růstu díky přinášení radosti našim zákazníkům. Celoživotně jsme se zavázali k usilování o zdraví a štěstí lidí a planety. Pranamat ECO je skutečně výrobek zlepšující kvalitu života, který má klinicky prokázaný přínos.

Důvodem pro vznik Pranamat ECO bylo zlepšení kvality života našich zákazníků. Věříme, že posílením sebe sama získáme větší schopnost laskavosti, více energie k dosažení našich cílů, více kreativního potenciálu, více sebedůvěry a duševní statečnosti.

TPranamat ECO je založeno na principech akupresury, která přišla na západ ze starověké Číny. Římané a staří Řekové ji uznávali jako způsob léčení. Tyto tradiční postupy se používají po tisíciletí.

Akupresurní masážní set Pranamat ECO byla vyvinut vědci. Každý přínos je podložen precizními klinickými údaji.

Pranamat ECO
Jsme šťastní a hrdí, že nabízíme kvalitní produkt, který již zlepšil životy více než půl milionu lidí. Stále nasloucháme a učíme se od našich zákazníků, abychom se učili při našem společném pohledu do budoucnosti.
Pranamat ECO

SRDCE A ROZUM Pranamat ECO®

ECO PODLE NÁZVU

ECO od přírody. Není to jen zelený štítek. Každé naše rozhodnutí je založeno na tom, co je nejlepší pro planetu. Používáme pouze obnovitelné materiály, neustále se posouváme směrem k výrobě s nulovým odpadem a naše krabice je vyrobena z biologicky rozložitelných a recyklovaných materiálů. Pranamat ECO je chytrá investice, která respektuje naše přírodní zdroje.

FUNGUJE TO

Vaše zdraví a štěstí jsou naší prioritou. Účinnost Pranamat ECO dokládají klinické studie financované Evropskou unií v roce 2014. A my vám dáváme 30denní záruku vrácení peněz, abyste to vyzkoušeli na sobě.

LIDÉ

Pranamat ECO se vyrábí eticky a ručně v naší vlastní evropské laboratoři. Výrobu nikdy nebudeme převádět do manufaktur třetího světa. Každý výrobek podléhá našemu čtyřúrovňovému kontrolnímu procesu, takže jsme si jisti kvalitou až do posledního stehu. Vyrábí se s láskou a aby dlouho vydržel. Masážní set Pranamat ECO je dodáván s 5letou zárukou.

UNIKÁTNÍ

V průběhu 11 let jsme byli oceňováni za průlomovou účinnost našeho masážního setu. Unikátní konstrukce Pranamat ECO je patentována. Takže, pokud si přejete klinicky ověřené výsledky, dívejte se po našich charakteristických lotosových hrotech a našem zářivém zeleném štítku.

Původní set Pranamat ECO získal v roce 2019 cenu „WELLNESS INOVACE“. Minulý rok nás New York Post uznal za „udávající trendy“ a časopis Independent nás označil jako „nejlepší koupi“. Masáž Pranamat ECO si zamilovali lidé na šesti kontinentech.

WELLNESS

Vytváříme reklamy, abychom vám představili naše masážní sety. Ale také abychom vás inspirovali k volbě, které slouží vašemu tělu, ostatním lidem a planetě. Pořádáme maratony a soutěže zdravého životního stylu a sdílíme online cvičení vytvořená trenéry a fyzioterapeuty. Zveme odborníky, aby se podělili o své upřímné názory, a zároveň jsou zapojeni do celé řady našich dalších wellness aktivit. Skutečně měníme životy našich zákazníků. Stačí si přečíst naše recenze na Facebooku a přesně zjistit, jak pravidelné každodenní používání Pranamat ECO vytváří osobní růst a uzdravuje.

ZODPOVĚDNOST

Volba Pranamat ECO znamená, že pomáháte lidem, se kterými se ani nikdy nesetkáte. Společně pravidelně přispíváme na charitativní organizace pro pomoc ženám a dětem, ekologické projekty a fondy ochrany přírody.

NÁŠ PŘÍBĚH

 • 2009
  Všechno to začalo myšlenkou vytvořit nejlepší akupresurní masážní podložku na světě. Měla by odpovídat potřebám moderního života, což znamená, že by měla být snadno použitelná, šetrná k životnímu prostředí, mít krásný design a nejvyšší kvalitu.
 • 2011
  Pranamat ECO získává první uznání v severní Evropě.
 • 2013
  Otevřen první internetový obchod..
 • 2014
  Pranamat ECO prochází klinickými hodnoceními spolufinancovanými Evropskou unií.
 • 2015
  Byl vytvořen polštář Pranamat ECO.
 • 2017
  Jsou otevřeny sklady v USA, Velké Británii, Kanadě a Španělsku pro rychlé dodání a nižší uhlíkovou stopu.
 • 2019
  Masážní set Pranamat ECO získává certifikaci OEKO-TEX a obdržel ocenění Live Organic Award a Eco Best Award.
 • 2020
  Časopis Independent nazval Pranamat ECO „nejlepší koupí“. Pranamat ECO získává ocenění Wellness Innovation Award. Jsou otevřeny sklady v Německu a Polsku.
 • 2021
  Dosáhli jsme našeho cíle nulového odpadu o rok dříve. Přepnuto na 100% zelenou energii. Úspěšné uvedení značky v Nizozemsku a České republice.
 • 2022
  Dokončili jsme zateplení střechy výroby a nainstalovali na ni solární panely. Byli jsme finalisti cen Health & Wellbeing 2022 v kategorii „Sleep Savior“. Úspěšné uvedení značky ve Slovinsku a Portugalsku.
 • 2023
  Celá výroba funguje na vlastní solární energii. Přešli jsme na ekologické vytápění peletami. Úspěšné uvedení značky v Chorvatsku.
 • 2024
  Za rok 2024 jsme získali významné ocenění „International Sustainability Award” od celosvětově uznávaných Luxury Lifestyle Awards.