Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Pranamat yourself!

Proč je Pranamat ECO nejoblíbenější masážní souprava na světě?

ECO materiály

Pranamat ECO je vyroben za etických podmínek v Rize (Lotyšsko) z ekologických a přírodních materiálů. Každá položka prochází přísným testováním kvality a bezpečnosti.

Přírodní bavlna

Bavlněný potah chrání výplň před vlhkostí a prachovými mikročásticemi aby si kokosové vlákno a pohankové slupky zachovaly své vlastnosti.

Material cotton

Kokosové vlákno

Prodyšný materiál, který nehromadí prach a vlhkost (a nemnoží bakterie a jiné nežádoucí organismy). Slouží roky, nedrolí se a není třeba vyměňovat.

Material coconut

Len

Náš len je k dispozici v různých trendových odstínech. Barvy Pranamat ECO jsou vyráběny za použití přírodních barviv na zakázku.

Material linen
Material HIPS

HIPS Plast

Masážní prvky ve tvaru lotosů odlité z HIPS plastu jsou pevně připájeny k lenovému plátnu bez použití lepidla. Plast je recyklovatelný.

NAVRŽENO PRO TY, KTEŘÍ POŽADUJÍ TO NEJLEPŠÍ

Tajemstvím atraktivity Pranamat ECO je jeho pečlivě promyšlený design. V podložce a polštáři je vše bezchybné do nejmenšího detailu.
OEKO-Tex
Výplně, potahy, masážní "lotosy", zipy, švy — každý prvek, stejně jako celý produkt, je certifikován Oeko-Tex. Bezpečnost materiálu je zaručena nezávislou laboratoří světové třídy. Produkty Pranamat ECO jsou každoročně testovány a potvrzují svou kvalitu.

ZELENÁ NENÍ JEN ETIKETA

Volbou Pranamat ECO pečujete nejen o sebe, ale i o přírodu.

Továrna Pranamat ECO využívá pouze obnovitelné zdroje energie. Masážní „lotosy“ jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu, krabice pak z recyklovaného kartonu. Pohankové slupky a kokosové vlákno jsou vedlejší produkty, které zůstávají po výrobě a zpracování pohanky a kokosu. Jejich použití v podložkách a polštářích Pranamat ECO je druhou životností těchto materiálů. Pranamat ECO je vyroben tak, aby vydržel roky, a jeho odolnost je klíčem k chytré a zelené spotřebě.

Green energy
PŘI VÝROBĚ POUŽÍVÁME ZELENOU ENERGII
Recyclable
100% RECYKLOVATELNÉ
Pranamat pillow
Made in EU Production team

UDRŽITELNÁ A ODPOVĚDNÁ VÝROBA V EVROPSKÉ UNII

Nákupem Pranamat ECO si můžete být jisti, že podporujete etickou výrobu. To znamená, že mistři, kteří vytvářejí Pranamat ECO, dostávají všechny záruky Evropské unie. A při nákupu získáte pětiletou záruku výrobce a můžete využít 30 denní zkušební dobu.
Další exkluzivní výhody:
Five year warranty Záruka - 5 let
30-day trial Zkušební doba — 30 dní

100% BEZPEČNÉ MATERIÁLY

"Lotosy" Pranamat ECO jsou vyrobeny z plastu, který se používá při výrobě lékařského vybavení a dětských hraček.
Non toxic Non toxic
Pro připevnění „lotosů“ byla vyvinuta speciální technologie horkého pájení, což znamená žádné lepidlo a aceton, žádné toxické výpary! Pouze silná masáž na podložce a polštáři ze 100% lnu a bavlny, plněné kokosovým vláknem a pohankovými slupkami.