Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

PŘIROZENÁ CESTA K ÚČINNÉ REDUKCI CELULITIDY

Celulitida je způsobena strukturálními změnami ve vrstvě podkožního tuku a nelze ji rozptýlit bez masírování vnitřních vrstev. Celulitida může způsobit, že mnoho z nás bojuje se sebevědomím, ovlivňuje to, jak se vidíme a jak se oblékáme. Pokud se s tím dokážete ztotožnit, pravděpodobně jste již vyzkoušeli mnoho způsobů, jak se celulitidy zbavit, ale nenašli jste žádné účinné řešení. Pravidelné používání Pranamat ECO vytváří viditelný rozdíl již po 30 dnech; vaše pokožka bude hladší a pružnější.

Pranamat ECO:

 • Působí na hlubší vrstvy pokožky, pomáhá odstraňovat celulitidu;
 • Zlepšuje krevní oběh;
 • Vyživuje pokožku kyslíkem;
 • Stimuluje lymfatický oběh;
 • Poskytuje rychlé výsledky;
 • Zabere jen 10-15 minut denně;
 • Zanechá vaši pokožku pevnou a elastickou.
reduce cellulite

KLINICKÁ DATA

Klinické studie provedené v Evropě v roce 2014 prokázaly, že používání Pranamat ECO výrazně zvyšuje krevní a lymfatický oběh. V grafu můžete vidět zvýšení mikrocirkulace u dvou skupin žen – podle jejich věkových skupin – po první 20 minutové masáži na Pranamat ECO. Působením rovnoměrně rozložené akupresury na více než 5000 bodů na kůži zvyšuje Pranamat ECO průtok krve a lymfy a vyživuje kožní buňky kyslíkem. Toto zvýšení cirkulace přináší teplo do oblasti, stimuluje eliminaci toxinů a tekutin nahromaděných v problémové oblasti.

Pravidelné používání Pranamat ECO minimalizuje výskyt nerovností pleti, zlepšuje tón pleti a zanechává pokožku vláčnou a elastickou.


KOUPIT PRANAMAT ECO
Graph

EFEKTIVNÍ ZPŮSOB, JAK VYHLADIT A ZPEVNIT POKOŽKU

Pranamat ECO je účinná, přirozená metoda k odstranění celulitidy. Použití je jednoduché a lze jej provádět z pohodlí vašeho domova. Za pouhých 15 minut denně může vaší pokožce vrátit hladkost a pružnost. Zlepšením krevního a lymfatického oběhu pomáhá pravidelná anticelulitidní masáž léčit celulitidu bez nutnosti držet dietu nebo cvičit.

Celulitida není jen kosmetický problém. Vzniká strukturálními změnami v podkožní tukové vrstvě, které nelze napravit bez masírování nejvnitřnějších vrstev. Tukové buňky jsou zapouzdřeny ve vertikálních buňkách tvořených kolagenovými vlákny. Když se tyto buňky naplní shluky tuku naplněného toxiny, pojivová tkáň se natáhne a zabrání normálnímu krevnímu a lymfatickému oběhu.

​Je mýtem, že přítomnost celulitidy vždy ukazuje na špatnou stravu a nedostatek fyzického pohybu. Žádná žena, bez ohledu na to, jak je zdravá, není imunní vůči celulitidě. Má to mnoho příčin:

 • Hormonální nerovnováha;
 • Chronická únava;
 • Přerušení zdravého spánkového cyklu;
 • Genetické faktory;
 • Tabák a alkohol;
 • Nezdravý životní styl.

ZBAVTE SE CELULITIDY ZA 15 MINUT DENNĚ!

Praktikujte masáže denně a během jednoho týdne začnete vidět rozdíl. Vaše pokožka bude hladší a pružnější. Pokud nemáte čas na celých 15 minut, jednoduše se posaďte na podložku Pranamat ECO nebo polštář Pranamat ECO při sledování filmu nebo čtení knihy.

Position 1

Pozice 1

Modeluje tvar stehen a hýždí.
Position 2

Pozice 2

SVyhlazuje vnější povrch stehen.
Position 3

Pozice 3

Stimuluje lymfatický oběh.
Position 4

Pozice 4

Boj s celulitidou, když jste příliš zaneprázdněni.

PRANAMAT ECO NAVRACÍ VAŠÍ POKOŽCE HEBKOST A PRUŽNOST

Pranamat ECO

Dělá vám vaše tělo vrásky? Cítíte se někdy, že nemůžete nosit oblečení, které chcete? Chtěli byste se cítit jistěji v bikinách nebo plavkách? S Pranamat ECO je čas se opět cítit krásně!

Špičaté prvky ve tvaru lotosového lístku jemně působí na nejhlubší vrstvy pokožky a zlepšují krevní a lymfatický oběh. Průtok krve do problémových oblastí je okamžitý. Od prvního dne, kdy jej použijete, se budete cítit lépe! Tato akupresurní sada nezpůsobuje jizvy na kůži ani nepoškozuje cévy, funguje efektivně a bezpečně. Pranamat ECO je jednoduchý a snadno se používá.


KOUPIT PRANAMAT ECO