Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Your Image alt
          

 

"Firmu tvoří lidé, kteří pro ni pracují... Pranamat ECO masáž — prováděná večer — zajistí lepší kvalitu spánku a Váš zaměstnanec se probudí svěží a připravený čelit každodenním úkolům a projektům."

 

Firemní dárky

Dárkové koše patří tak do minulého tisíciletí. Firemní vánoční dárky a firemní dárky k svátku by měly upevnit blízký vztah s lidmi, kteří jsou pro nás důležití. Nejlepší dárky jsou ty které se postarají o zdraví a pohodu vašich zaměstnanců, obchodních partnerů nebo zákazníků. Firemní dárky pro klienty by měly vytvářet pouto; propojení vaší společnosti s těmi lidmi, kteří přispívají k jejímu rozvoji po celý rok.

Pranamat ECO je perfektním dárkem, protože masážní set můžete kdykoli pohodlně použít u vás doma. Je to moderní wellness pomocník, u kterého je klinicky prokázáno, že zmírňuje napětí a stres, zmírňuje bolesti zad, předchází bolestem hlavy a dodává energii na celý den.

Všechny produkty Pranamat ECO jsou s láskou ručně vyráběny v Evropě z materiálů, které jsou šetrné k lidem a planetě. Každý výrobek má 5letou záruku.

Your Image alt

Firemní dárky nemusí být univerzální. Nabízíme speciálně navržené masážní produkty Pranamat ECO pro vaši společnost — personalizované výšivky,  firemní dárky, text nebo design složený z masážních prvků v různých barvách. Jsme připraveni uvést vaše nápady do reality!

Your Image alt

Pokud si přejete zakoupit více než deset masážních setů Pranamat ECO pro Vaši firmu, vyplňte prosím níže uvedený formulář a my Vás budeme kontaktovat.

5 důvodů, proč je tato masáž tím nejlepším nápadem na firemní dárek pro zaměstnance

Potřebujete inspiraci pro nápady na firemní dárky? Vyberte si Pranamat ECO a počítejte s:

  • Výrazné firemní slevy na luxusní firemní dárky, které vaši zaměstnanci velmi ocení.
    Značková kvalita. Pranamat ECO je známý pro vlastní řemeslo, ekologickou filozofii a je eticky vyráběn v Evropě.
  • Jedinečné firemní dárky. Uvědomte si osobnost a přínos každé jedné lidské bytosti, na které jste závislí ve svém podnikání. Využijte zakázkové firemní dárky.
  • Vysoce praktické. Firemní dárky zakoupené u Pranamat ECO jsou nejen krásné, ale i velmi užitečné.
  • Produktivita. Váš tým může získat přístup k rychlé úlevě od stresu a bolesti, navodit zdravý a regenerační spánek, zvýšit svou energii a motivaci a snížit výskyt bolestí hlavy.

Co uděláte se šťastnější, zdravější a produktivnější pracovní silou?

Chcete-li si prohlédnout výběr dárků, navštivte prosím eshop a poté nás prosím kontaktujte, abychom probrali vaše potřeby a slevu.

Jak originálně zabalit dárek?

Dárek pro kolegyni, dárek pro šéfa, dárek pro kamaráda… Jak zabalit dárek? U Pranamat ECO tato otázka vůbec nevzniká, Pranamat ECO má již elegantní obal — značkovou krabici, která sama o sobě vypadá velmi reprezentativně. Pokud si přejete, můžete na něj uvázat mašličku a je to, originální a rychlé dárkové balení je hned hotové!

Your Image alt