Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

ZÁSADY DODÁNÍ A VRÁCENÍ

Následující obchodní podmínky platí pro všechny objednávky zboží z e-shopu pranamat.cz. Vytiskněte si prosím kopii těchto stránek pro budoucí potřebu.

DOSTUPNOST

Nabídka zboží z těchto webových stránek se odvíjí od momentální dostupnosti a zároveň nejsme pokaždé schopní vám v okamžiku nákupu podat informaci, zda v současné době máme konkrétní položku naskladněnou. V tomto výjimečném případě vám buď poskytneme pečlivě vybranou alternativu, nebo vám vrátíme uhrazenou částku zpět.

NAŠE SMLOUVA

Když zadáte online objednávku produktu na webových stránkách pranamateco.com, zašleme vám e-mail s potvrzením přijetí objednávky a podrobným popisem obsahu objednávky. Vaše objednávka představuje záměr zakoupit od nás produkt, který je námi přijat až v okamžiku, kdy vám produkt odešleme. Produkt(y), které jsou součástí stejné objednávky, ale nejsou dodané, nejsou součástí této smlouvy.

DORUČENÍ

Ceny účtované za doručení objednávky se mohou lišit v závislosti na zvoleném regionu a způsobu doručení. Podrobné informace o nákladech a podmínkách dopravy zboží vám sdělíme po sečtení položek objednávky a také je zahrneme do potvrzení přijetí objednávky, které vám zašleme e-mailem. Vyhrazujeme si právo účtovat dodatečné poplatky za doručení zboží, pokud bude cena za doručení objednávky podstatně vyšší než standardní poplatky. V tomto případě vás po obdržení objednávky budeme kontaktovat, abychom vás informovali o jakýchkoli dodatečných poplatcích. Vy se v ten okamžik můžete rozhodnout dodatečné poplatky přijmout a pokračovat v objednávce, nebo snížit velikost objednávky, nebo ji zrušit. Všechny objednávky odesíláme do 1 pracovního dne od obdržení platby. K dispozici mohou být speciální možnosti doručení. Upozorňujeme, že doručení provádí třetí strana, a proto nemůžeme nést odpovědnost za zpoždění způsobená poštovním systémem. Pokud vaše zboží nedorazí, kontaktujte nás prosím.

Standardní doručení pracovních dnů
CZ - 4-7

Pokud chcete vědět přesnou dodací lhůtu, kontaktujte nás na [email protected]

POPIS PRODUKTU

Vynakládáme přiměřené úsilí, abychom zajistili, že všechny podrobnosti, popisy a ceny produktů, které jsou zobrazené na webových stránkách, jsou v době zveřejnění správné. Vyhrazujeme si právo objednávky odmítnout, pokud došlo k nesprávnému zveřejnění informací o produktu, včetně cen a propagačních akcí.

ZRUŠENÍ A VRÁCENÍ

Nabízíme 30denní lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu, která začíná dnem, kdy objednávku obdržíte. Veškeré vracené zboží by k nám mělo dorazit zpět nepoškozené a posláno nejpozději 30. dnem od doručení objednávky. O vyzvednutí vratky z pohodlí vašeho domova se postaráme my. Vrácení objednávky je zadarmo. Pokud nejste s Pranamat ECO setem z jakéhokoliv důvodu spokojeni, prosím vyplňte níže formulář a my vám pomůžeme s vrácením zboží, co nejrychleji.

Pokud nám chcete něco vrátit, klikněte prosím zde