Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Lékařské prohlášení

S platností od 30. srpna 2018

Jednotlivé výsledky se mohou lišit. Uvedené produkty a texty obsažené na těchto webových stránkách nejsou určeny k diagnostice, léčbě, hojení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění a nenahrazují lékařskou pomoc. Pomoc s léčbou nebo péčí o jednotlivé pacienty je třeba zajistit prostřednictvím konzultace s lékařem nebo vyškoleným zdravotnickým pracovníkem, který má možnost pacienta/pacientku vyšetřit a/nebo je obeznámen s anamnézou pacienta/pacientky.

Informace a rady zveřejněné na těchto webových stránkách, nebo na které je odkazováno, nejsou určeny k tomu, aby nahradily služby lékaře nebo zdravotnického pracovníka, ani nevytváří vztah lékař – pacient. Léčba a/nebo výsledky každého jednotlivce se mohou lišit na základě s ním/ní spojených jedinečných okolností. Použití výrobku (nebo naopak jeho nepoužití) by mělo být zohledněno na základě specifického zdravotního stavu pacienta/pacientky, lékařského úsudku poskytovatele zdravotní péče a mělo by být rozhodnuto pouze po rozboru konkrétní situace pacienta, cílů, rizik a přínosů a dalších relevantních lékařských informací. Svědectví nebo prohlášení učiněná jakoukoli osobou (osobami) v rámci této webové stránky nebo mimo ni nelze považovat za náhradu za tento rozbor, ani hodnocení, ani záruku, pokud jde o výsledky. Texty a obrázky na těchto webových stránkách, nebo na které je odkazováno, nejsou určeny k tomu, aby poskytovaly jakoukoli výslovnou nebo předpokládanou záruku, pokud jde o výsledky, přísliby nebo přínosy používání výrobku. Zda zdravotnický prostředek používat nebo nepoužívat, by měl pacient posoudit na základě rizika a přínosů takového použití a pouze po konzultaci se zdravotnickým pracovníkem.

Používání těchto webových stránek představuje potvrzení a přijetí těchto omezení a zřeknutí se odpovědnosti. Reprodukce jakéhokoli textu, obrázku nebo strategie přítomných na webové stránce pro komerční nebo osobní zisk je zakázána; jakákoli reprodukce tohoto druhu smí být provedena po předchozím výslovném písemném souhlasu „Pranamat Sales & Marketing“. Používání těchto webových stránek představuje potvrzení a přijetí těchto omezení a zřeknutí se odpovědnosti. Další šíření informací obsažených na těchto webových stránkách je bez výslovného písemného souhlasu „Pranamat Sales & Marketing“ zakázáno.

UPOZORNĚNÍ

Před použitím výrobku Pranamat ECO se poraďte se svým lékařem, pokud trpíte některým z níže uvedených onemocnění; tento seznam není v žádném případě úplný – vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte jakékoli pochybnosti:

  • Onkologické onemocnění;
  • Problémy s koagulací (hemofilie) nebo užívání antikoagulancií nebo léků na ředění krve;
  • Epilepsie;
  • Zásadní poškození kůže (závažný ekzém nebo lupénka, pásový opar) v oblastech použití;
  • Těhotenství;
  • Horečka nebo akutní onemocnění;
  • Srdeční onemocnění nebo jiné koronární onemocnění;
  • Závažná forma jakéhokoli onemocnění;
  • Jakýkoli stav, který vytváří poruchu senzorického zpracování, zejména spojený s úzkostí;
  • Tromboflebitida.

Používání výrobku Pranamat ECO nenahrazuje lékařskou péči.

Prosím, pokud máte jakékoli pochybnosti o používání tohoto výrobku, poraďte se se svým lékařem.