Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Často kladené dotazy

Vše, co jste chtěli vědět o PRANAMAT ECO a ještě více.

Povrch podložky Pranamat ECO je větší než u většiny masážních podložek. Velikost 45 x 73 cm dostačuje na pokrytí celých zad, což umožňuje maximální vystavení speciálně kalibrovaným masážním prvkům ve tvaru lotosových květů. To vytváří skutečně transformační zážitek.

Ano, všechny výrobky Pranamat ECO dodáváme s uživatelskou příručkou. Je přeložená do následujících jazyků: angličtina, španělština, ruština a lotyština.

Všechny výrobky Pranamat ECO láskyplně vyrábíme sami, v krásném Lotyšsku (Evropská unie). Naši vysoce kvalifikovaní řemeslníci pracují podle přísných norem a dávají si záležet na každém stehu. Nesvěřujeme práci externím výrobcům – naše výroba je etická a potřebujeme si být jistí, že vám dodáváme tu nejvyšší možnou kvalitu.

Příznivé účinky jsou patrné již po několika minutách první masáže, počínaje pocitem tepla v pokožce. Zhruba po deseti minutách začnete pociťovat pohodlí a klid.

Pokud obdržíte vadný výrobek, nebo během záruční doby zjistíte abnormalitu výrobku, zašlete žádost o reklamaci s popisem vady na adresu [email protected]. K žádosti přiložte fotografie dokumentující danou vadu.

Podrobnou uživatelskou příručku naleznete v balení produktu Pranamat ECO.

Vše vyrábíme ručně v Evropě, podle přísných norem kvality a etiky. Proto mají všechny naše výrobky 5letou záruku.

Záruční doba pro Pranamat ECO je pět let. Uschovejte si prosím všechny originální platební a dodací doklady. V případě vrácení vadného výrobku v této lhůtě vám poskytneme náhradní produkt. Zašlete prosím doklad o platbě, účtenku a žádost o výměnu písemně na adresu [email protected]. Následně vám poskytneme další instrukce.

Mnoho dětí si Pranamat ECO zamilovalo. Pokud vaše dítě používá Pranamat ECO, mělo by být pod neustálým dohledem dospělých, protože okvětní lístky jsou ostré. Dětská pokožka je obzvláště citlivá, proto doporučujeme mezi podložku a tělo dítěte vložit plátěnou látku nebo bavlněné tričko a omezit délku masáže na 10–15 minut. Dostáváme zpětnou vazbu od rodičů, kteří popisují, že svým dětem umožňují jemně přejíždět konečky prstů přes lotosové květy, aby se rozvíjely jejich motorické dovednosti. Někteří rodiče své děti také vybízejí k tomu, aby na podložku v sedě zlehka tiskly nohama.

Pro dosažení co nejlepších výsledků používejte Pranamat ECO každý den a kdykoli je třeba pro určitý konkrétní účel. Doporučujeme, aby se podložka Pranamat ECO stala součástí vašeho každodenního režimu. Můžete ji používat například po vyčištění zubů jako součást každovečerní přípravy ke spánku, nebo ji na začátku pracovního dne na 20 minut rozložit na své kancelářské křeslo.

Podrobnější informace naleznete v našem lékařském prohlášení.

Podložka Pranamat ECO je určena k masáži zad, krku, paží, nohou, chodidel a rukou. Může být použita také na horní nebo boční část hlavy. Může, nedoporučuje se však používat ji na obličej, hrudník nebo vnitřní část stehna.

Masáž s podložkou Pranamat ECO – ani žádná jiná masáž – se během těhotenství, zejména v prvním trimestru, striktně nedoporučuje, pokud není provedena specialistou na prenatální masáž. Nicméně poté, co dítě přijde na svět, představuje podložka pro novou maminku skvělou podporu. Mnoho našich zákazníků jsou čerstvé maminky – sledujte stránky našich sociálních médií a připojte se k naší rodině!

Je to spíše individuální, ale podložka by se dala popsat jako „zpočátku nepohodlná“. Někteří lidé při jejím prvním použití pociťují příjemné brnění a teplo. Většině lidí však trvá několik minut, než se uvolní, a až dvě nebo tři masáže, než se do zážitku dokáží skutečně ponořit. Doporučujeme začít krátkými masážemi v délce pěti až deseti minut. Pokud máte velmi citlivou pokožku a cítíte nepohodlí, zkuste si na masáž s Pranamat ECO obléct tenké bavlněné oblečení.

Jednoduše si lehněte a tu část těla, kterou byste chtěli namasírovat (samozřejmě kromě obličeje), položte na podložku (záda, ramena, krk nebo jakoukoliv jinou část těla). Na Pranamat ECO můžete sedět, stát nebo ji vsedě zlehka stlačovat chodidly. Pranamat ECO nemá žádné pohyblivé části, takže jakmile naleznete tu správnou pozici, jednoduše ležte, dýchejte a vychutnávejte si úlevu od napětí. Používání podložky Pranamat ECO je naprosto jednoduché a po jejím použití se budete cítit svěží a plní energie.

Čištění podložky Pranamat ECO je jednoduché. Vyjměte vnitřní výplň vyrobenou z kokosového vlákna nebo pohankových slupek a oddělte vnější lněný potah od vnitřního bavlněného potahu. Vnější lněný potah vyperte v ruce studenou vodou a jemným – pokud možno přírodním – čisticím prostředkem. Poté zanechte uschnout na vzduchu. Neperte v pračce. Charakteristické masážní prvky Pranamat ECO ve tvaru lotosových květů lze očistit měkkým kartáčkem a v případě potřeby mezi jednotlivými masážemi nastříkat dezinfekčním roztokem. Bílé bavlněné vnitřní pouzdro lze prát ručně nebo v pračce při standardním cyklu pro praní bavlny. Náplň z kokosového vlákna by neměla přijít do styku s vodou a neměli byste ji čistit. Není to vůbec nutné, protože kokosové vlákno je přirozeně odolné proti prachu a proti zápachu.

Pokud je vaše pokožka velmi citlivá a používání Pranamat ECO je vám nepříjemné, doporučujeme mít při masáži oblečený tenký bavlněný oděv namísto obvyklého použití na holou pokožku. Pomoci vám může také omezení délky masáže během prvních několika použití na dvě až deset minut. Intenzitu tlaku dále můžete snížit tím, že místo na podlaze Pranamat ECO použijete na měkkém povrchu, jako je matrace nebo gauč.

Podložka Pranamat ECO je určena pro individuální použití. V případě sdílení je s ohledem na osobní hygienu vhodné mezi jednotlivými použitími aplikovat speciální dezinfekční prostředky.

Ano. Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz bez udání důvodu. Pokud Pranamat ECO nesplňuje vaše očekávání, máte od okamžiku obdržení produktu 30 dní na to, abyste požádali o vrácení peněz. Chcete-li požádat o vrácení, kontaktujte nás na adrese [email protected]. Vezměte prosím na vědomí, že náklady za dopravu nehradíme. Přečtěte si prosím naše zásady doručení a vrácení zboží zde.

Jsme pevně odhodláni chránit vaše osobní údaje. Veškeré platební údaje, které zadáte na našich stránkách, zpracovává zabezpečená platební platforma třetí strany. My obdržíme pouze potvrzení o dokončené platbě.

Náklady na dopravu jsou obvykle nevratné. V případě, že výrobek nesplňuje nároky na kvalitu nebo je vadný a vrátíte jej do 30 dnů, náklady za doručení zpět hradíme my. Zašlete prosím doklad o platbě a písemnou žádost o reklamaci produktu a nákladů za doručení na adresu [email protected].

Potvrzovací e-mail včetně platebních údajů obdržíte do 24 hodin po dokončení objednávky. Pokud potvrzovací e-mail neobdržíte, kontaktujte nás na adrese [email protected].

V našem e-shopu přijímáme kreditní/debetní karty a Paypal.

Podrobné informace o nákladech a podmínkách doručení vám budou k dispozici během nákupu a budou přiloženy k potvrzovacímu e-mailu včetně dokladu o zaplacení. Potvrzovací e-mail obdržíte do 24 hodin.

Výrobek nám musí být vrácen v původním stavu, nepoškozený, v původním obalu do 30 dnů od jeho obdržení. Uchovejte si prosím všechny originální platební i dodací doklady a přiložte je k balíčku. Náklady na doručení a vrácení zboží nejsou vratné. V případě vrácení vadného výrobku nebo výrobku nedostatečné kvality vám však poskytneme náhradu v plné výši. V takovém případě také pokryjeme náklady za doručení zpět. Abyste mohli obdržet náklady na doručení zpět, zašlete prosím doklad o platbě, účtenku a písemnou žádost o náhradu na adresu [email protected]. Peníze vám budou vráceny do 10 dnů od úspěšného obdržení vráceného produktu/produktů v souladu s výše uvedenými podmínkami.