Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Pranamat ECO: Projevujeme zájem o ostatní prostřednictvím charitativních iniciativ

Pranamat ECO je značka oddaná wellness a životnímu prostředí, rozšiřuje svoji péči nad rámec svých produktů a podporuje smysluplné charitativní akce. Zde jsou některé projekty, na které můžeme být my i naši klienti hrdí.

Pravidelné darovaní krve

Your Image alt

V tomto trvalém partnerství s lotyšským státním centrem dárců krve společnost Pranamat ECO povzbuzuje svou místní komunitu, aby darovala krev. Iniciativa „Daruj krev, zachraň 3 životy“ podtrhuje důležitost dárcovství krve a zdůrazňuje, že jednorázové dárcovství může mít významný dopad a potenciálně zachránit tři životy. Pranamat ECO je hrdý na to, že může přispět k této zásadní věci a předvést odhodlání značky ke společenskému blahobytu.

Podpora povědomí o rakovině prsu: Společné úsilí

Your Image alt

Pranamat ECO věří v podporu věcí, které ovlivňují životy mnoha lidí. Značka se aktivně zapojila do charitativní akce zaměřené na zvýšení povědomí a podporu lidí postižených rakovinou prsu. Prostřednictvím příspěvku na Instagramu - https://www.instagram.com/p/CFz236Nl7Wb/ jsme společně bojovali a zesílili význam včasné detekce a vytvořili podpůrnou komunitu pro bojovníky a pacienty s rakovinou prsu.

Dražba limitovaných produktů pro dobrou věc

Your Image alt

V další dobročinné akci Pranamat ECO přispěl k charitativní aukci organizované https://www.lacasadimatteo.it/. Dražili se speciálně navržené limitované produkty, čímž jsme ukázali odhodlání značky využívat svůj vliv pro větší dobro. Tato iniciativa umožnila společnosti Pranamat ECO významně přispět k podpoře věci a pomoci těm, kteří to potřebují.

Společnost Pranamat ECO chápe odpovědnost, kterou má vůči lidem a snaží se využít svou platformu k dosažení rozdílu. Prostřednictvím těchto charitativních iniciativ značka demonstruje svůj závazek zlepšovat životy a vytvářet pozitivní dopad na svět. Jak Pranamat ECO pokračuje ve své cestě, zůstává oddán integraci soucitu a společenské odpovědnosti do všech aspektů svých rozhodnutí.