Sledujte nás

Váš nákupní košík je prázdný

Přidejte něco, ať mi uděláte radost :)

Koupit nyní
Mezisoučet:
sleva:
Dárkový poukaz:
Celkem:

Expresní platební metody

Použijeme vaši adresu uvedenou na PayPalu. Na základě této adresy bude vypočítán také poplatek za doručení.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Konec únavy: 15 minut denně stačí na to, abyste se opět cítili lépe

Získejte svou sílu zpět s Pranamat ECO. Tempo moderního života je rychlé. Potřebujeme si odpočinout a regenerovat. Najít si byť jen pár minut na to věnovat se vlastnímu zdraví může být těžké. Ale co dělat, když ztratíte sílu, energii nebo touhu k tomu vykonávat i základní úkony? S masážní podložkou Pranamat ECO získáte svou sílu zakrátko zpět. Pro zmírnění únavy a dobití potřebné energie na celý den stačí 5 až 10 minut masírování denně. Vyzkoušejte tuto přirozenou, rychlou a účinnou metodu k obnovení ztracené síly. Působí okamžitě!

Pravidelným používáním Pranamat ECO můžete:

  • stimulovat produkci endorfinů;
  • vytvořit celkový pocit pohody;
  • odstranit únavu;
  • zlepšit schopnost koncentrace;
  • posílit imunitní systém.
  • Okysličit buňky a zvýšit hladinu energie!

Už jen samotný záměr o péči o sebe sama je prvním krokem na cestě k zotavení. Udělat si čas pro sebe – soustředit svou energii na sebe – je prospěšné pro vás i vaše milované.


15-30
min

PRO TĚLO, MYSL I DUŠI

Všichni bychom určitě rádi našli způsob jak znovu získat ztracenou energii a cítit se skvěle. Masáž na Pranamat ECO vám to umožní kdykoliv a téměř kdekoliv. 5 až 10 minut této regenerační masáže stačí k nastartování skutečné změny ve vašem životě. Není potřeba se někam objednávat ani opustit pohodlí vašeho domova či kanceláře. Pranamat ECO totiž skvěle zapadne do vašeho nabitého programu. Závratné tempo moderního života přeci ještě neznamená, že se musíte přestat starat o své zdraví.

OBJEDNAT NYNÍ

Pranamat ECO – přesvědčte se, že to funguje – krok za krokem

S masážní podložkou Pranamat ECO si zvednete náladu a zažijete záplavu pozitivních emocí. Během prvních 25 minut podložka Pranamat ECO dodá vašemu tělu energii a následně uvolní svaly a napětí. Nastavte časovač, pusťte si příjemnou hudbu a postupujte krok za krokem podle následujících pokynů:

1. Levé chodidlo (2-3 min)

2. Pravé chodidlo (2-3 min)

3. Obě chodidla (1-2 min)

4. Obě ruce (1-2 min)

5. Celá záda (5-15 min)

Pranamat ECO: základy

Přínosy Pranamat ECO jsou podobné těm dosaženým při klasické masáži v kombinaci s tradiční akupresurou. Tajemství Pranamat ECO spočívá v patentovaných masážních prvcích ve tvaru lotosového květu. Účinek je uklidňující a intenzivní. Pravidelné používání Pranamat ECO stimuluje tvorbu endorfinů, které se váží na mozkové opioidní receptory typu μ a blokují bolest. Endorfiny také vytvářejí pocit euforie a klidu. Pravidelné používání podložky Pranamat ECO zmírňuje bolesti zad, snižuje celulitidu a osvobozuje od neustálého cyklu napětí, stresu a nespavosti. Může vám pomoci rozproudit energii během cvičení jógy. Ať už je jeho role ve vašem životě jakákoliv, pomůže vám cítit se skvěle.

Koupit nyní